Foto
LVENGRUSLITESTGEBYUK

Sazināties ar mums

Reģistrētajiem lietotājiem


Reģistrēties
Aizmirsi paroli?

_

Speciālisti

Valdis Valters, okulārists

 

V.ValtersValdis Valters ir vadošais „Valtera protēžu laboratorijas” speciālists ar vairāk kā divdesmit piecu gadu individuālo acs protēžu izgatavošanas pieredzi. Izglītību ieguvis Maskavā, Valdis Valters joprojām papildina savas teorētiskās un praktiskās zināšanas, risinot aizvien sarežģītākus gadījumus acs protezēšanas un plastiskās ķirurģijas jomā un darbojoties kā Baltijas Okulāristu asociācijas prezidents.
Valdis Valters ir ieguvis tiesības strādāt ar pasaulē labākā acs protezēšanas uzņēmuma „Augenprothetik Lauscha GmbH” izgatavotajiem materiāliem un tehnoloģijām. Sadarbībā ar daudzu pasaules valstu sejas plastikas un rekonstrukcijas ķirurgiem – oftalmologiem – ir sasniegti ļoti ievērojami rezultāti.

 

Gatis Valters, okulārists

 

G.ValtersGatis Valters „Valtera protēžu laboratorijā” praktizē jau kopš 2003. gada.
Okulārista profesiju apguvis Maskavas Helmholca acu slimību institūtā, Gatis Valters ir vienīgais speciālists Baltijā, kurš specializējies sejas ektoprotēžu un PMMA acs protēžu izgatavošanā. Gatis Valters ir Baltijas Okulāristu asociācijas biedrs.

 

 

 

Arta Hudoleja, tehniskās ortopēdijas kabineta vadītāja

 

A.HudolejaArta Hudoleja SIA "Valtera protēžu laboratorija" praktizē kopš 2008. gada.Studējusi Rīgas Stradiņa universitātes rehabilitācijas fakultātē un ieguvusi tehniskā ortopēda grādu. Arta Hudoleja specializējas PMMA acs protēžu izgatavošanā. Arta Hudoleja ir Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācijas un Baltijas Okulāristu asociācijas biedre.

 

 

 

Evija Lielzeltiņa, okulārista palīgs - tehniķis

 

E.Lielzeltiņa Evija Lielzeltiņa SIA "Valtera protēžu laboratorija" praktizē kopš 2010. gada. Specializējas PMMA acs protēžu izgatavošanā un dažāda veida eksperimentālajos projektos.

_

Speciālisti

Valdis Valters ir vadošais „Valtera protēžu laboratorijas” speciālists ar vairāk kā divdesmit piecu gadu individuālo...

Filiāles

SIA „Valtera protēžu laboratorijai” ir vairākas filiāles – mūsu vērtības un amata prasme ir pārstāvētas...

Atsauksmes

Sirsnīgs paldies Jums dr.V.Valter, un visai Jūsu profesionālajai komandai par sirsnību, iejūtību, atsaucību un izpalīdzību....

ISO 9001:2008

DNV Business Assurance Vadības Sistēmas Sertifikāts apliecina uzņēmuma SIA Valtera protēžu laboratorija vadības sistēmas atbilstību...

LIAA

SIA "Valtera protēžu laboratorija" ir noslēgusi 2016.gada 25.maijā līgumu Nr.SKV-L-2016/355 ar Latvijas Investīciju un attīstības...